Nasz zespół


 

 


"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Swój pierwszy utwór skomponowała w wieku 9 lat. Niestety nie został doceniony ;) Dużo gada. Lubi być wśród ludzi. Wieczorami, kiedy ma czas gra spokojne melodie i to ją odpręża. Często wraca na południe Hiszpanii gdzie serwują na ulicy pyszną kawę, do przyjaciół i miejsc które kocha. Chciałaby umieć zagrać na wszystkich instrumentach świata.

 

 


"Gdzie słyszysz śpiew tam wchodź, tam dobre serca mają
Źli ludzie wierzaj mi - Ci nigdy nie śpiewają."

Johann Wolfgang von Goethe

Możliwe, że szybciej zaczęła śpiewać niż mówić. Kiedy dostała szlaban na śpiewanie, zemdlała na środku kuchni co nigdy wcześniej ani później jej się nie zdarzyło. To pokazuje jak wiele serca wkłada w swoją muzyczną pasję, a dowodem są liczne dyplomy, nagrane piosenki i zaśpiewane koncerty.
 

 


"Rysowanie jest muzyką dla oczu i wyciszeniem dla umysłu" 

Orhan Pamuk

Projektant graficzny - za dnia tworzy strony internetowe i realizuje najdziwniejsze nawet graficzne pomysły klientów. Wieczorem chętnie siada z cienkopisem do ulubionego serialu i daje upust swojej wyobraźni. Kocha ilustrować wiersze, a motyw roślinny ma zapisany w DNA. W weekend można przyłapać ją na wyprawach z aparatem. Prowadzi bloga spakowani.com.

 

 


 

"Kaligrafia to rodzaj muzyki nie dla uszu, ale dla oczu."

Alexander V. Lazursky

Z zawodu aktywna nauczycielka, z zamiłowania kociara, kawoszka i pasjonatka kaligrafii. Wieczorami przy ulubionej muzyce odpręża się w otoczeniu cienkopisów, pisaków, stalówek i tuszy tworząc na papierze piękne gąszcze słów pełne zawijasów i ekspresji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl